Ірина Суслова: "Друзі! Прошу вас знайти 2 хв і переглянути це відео..."

Ірина Суслова в facebook:

Друзі! Прошу вас знайти 2 хв і переглянути це відео. Сьогодні хорошій людині журналістці Інні Жмуд потрібна наша спільна допомога. Півтора року лікарі не могли поставити їй правильний діагноз, перенаправляючи від одного спеціаліста до іншого. В результаті втратили дорогоцінний час й коли виявилось, що в Інни рідкісна форма раку зясувалось, що інтенсивне лікування потрібне негайно, відкладати не можна. Об этом сообщает СЛОВО РљР�ЕВА со ссылкой на СМИ.

Ми робимо усе можливе, щоб домогтися допомоги від держави, але це довга ... бюрократична процедура, а час грає проти Інни. Тому вона вже зараз перебуває в Німеччині, де мусить пройти шість курсів хіміотерапії, які коштують 40 тисяч євро.

Для Інни, її рідних та близьких це абсолютно непідйомна сума. Й тому я прошу вас її підтримати. Кожен сам знає міру своїх сил - це може бути просто добре слово, порада або фінансова допомога. Для Інни зараз важлива будь-яка увага та почуття того, що вона не одна. Щиро вірю в людську доброту та взаємну виручку і тому звертаюсь до вас - не пожалкуйте свого часу, зробіть добру справу і вам це повернеться сторицею!

Дякую! А Інні бажаю витримки, енергії та оптимізму! Ти обовязково переможеш!

https//m.facebook.com/story.php

# яподолаюрак Я би ніколи не написала цього посту і не записала цього відео аби не ВИ. Бо мовчати, коли стільки людей бажаюти мені здоровя - неможливо. І завдяк ... и ВАМ я впевнено мушу поповнити ряди тих, хто подолав рак! Захворювання дійсно рідкісне. Мабуть, прискіпливо обирає в кого оселитися. Ну і вибрало мене. На жаль. А, може, і на щастя. Хто це зна. Ніхто! А я знаю одне - гуртом і батька легше бити. Що там той рак! Але він, зараза, любить гроші. Близько 40 тисяч євро хоче. Без дороговартісних препаратів у моєму випадку ніяк! Нижче номер картки гривневоЇ. Якщо можете - не приходьте повз, будь ласка. Важливо все! Молитва, добре слово, будь-яка копійка за можливістю, репост. А ДЯКА моя вам величезна! До посту прикріплені ті, хто найбільше володіє інформацією про мене. А ще Женька Онопрієнко - не змогла його відразу додати. Він відповідальний ще й за мій моральний стан Бо круто вкручує мізки

Жмуд Інна Юріівна картка Приватбанк 5168 7422 0270 5491Ірина Суслова


ТОП новости

Вход

Меню пользователя